Groepsleerkracht middenbouw (groep 3-4) 0,4 fte

Wij laten kinderen hun weg zien en hebben er vertrouwen in dat zij op hun pad de verantwoordelijkheid nemen en zelfstandig zijn om deze weg kunnen bewandelen.

 Montessorischool Maassluis is een kleine montessori school met 7 groepen en 160 leerlingen. Onze fantastische kinderen zijn een mooie afspiegeling van de samenleving in Maassluis. We hebben een enthousiast team met ervaren en beginnende montessorianen. Binnen onze school kijken we naar de ontwikkeling van het gehele kind en zijn we trots op ons pedagogisch klimaat.

Vind jij ook dat:

  • Kinderen tot bloei komen in een omgeving waar zij gelukkig zijn?
  • En is kinderen prikkelen en laten reflecteren en uitdagen jou op het lijf geschreven? 
  • Je als leerkracht aansluit bij de talenten van kinderen?

Ben jij daarnaast:

  • een organisator
  • een klassenmanager
  • een mens met een open, positieve, constructieve houding
  • geïnteresseerd in montessori en/of in het bezit van een montessori diploma

Dan pas je binnen onze school en zijn we op zoek naar jou!   

Wat hebben wij te bieden?

  • Een mooie school waar we werken aan de verdere ontwikkeling van eigentijds montessorionderwijs;
  • Een hecht team dat graag met elkaar samenwerkt;
  • Wij krijgen nieuwbouw en zijn een team wat graag met elkaar nadenkt over de mogelijkheden hiervan;
  • Voldoende mogelijkheden voor scholing en begeleiding op oa ons Monton Leerplein;
  • Mogelijkheid tot het volgen van een montessoriopleiding;
  • Een warm welkom voor startende leerkrachten waarin we je 2 jaar lang begeleiden;
  • Een betrokken stichting waarin de montessori visie leidend is op al haar scholen;
  • Een jaarcontract met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd;
  • Inschaling conform CAO PO.

Interesse?

Heb jij zin om bij ons te werken? Reageer dan zo snel mogelijk via de sollicitatiebutton op onze website. Wil je eerst meer weten?  Neem dan contact op met directeur Hans van Schanke, bij voorkeur via een mailbericht: directie@montessorischoolmaassluis of kijk op onze website.

Stichting Monton

‘Leer mij het zelf te doen’

De 9 scholen van Monton verbinden zich door het werken vanuit de principes van Maria Montessori. Dat doen wij omdat wij samen sterker staan en van elkaar kunnen leren. Via het Monton Leerplein blijven we onszelf ontwikkelen en leren door trainingen, webinars, workshops en coaching.

Onze missie: Betekenisvol montessorionderwijs bieden door kinderen verantwoordelijkheid te leren dragen voor zichzelf, de ander & de omgeving, zodat zij zich ontplooien tot actieve wereldburgers. Het Monton Kompas staat voor eigenheid, zelfstandigheid, gezamenlijkheid en verantwoordelijkheid.

Jaarlijks bezoeken bijna 1500 leerlingen een Monton School met ruim 160 leerkrachten. Het bestuursbureau van Monton  is gevestigd in Amersfoort. 

Vacature details

  • Leerkracht
  • een jaarcontract met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd;
  • 8-16 of 16-24
  • Startdatum: 1 augustus 2023

Contact